Новый год, новые отчеты

Новый год, новые отчеты

Сообщение Бука » 04 фев 2011, 15:38

Подскажите пожалуйста какие отчеты должен подавать частный предприниматель на общей системе в 2011г
Насколько я понимаю,
1. Ежемесячно отчет в пенсионный. Форма у кого-нибудь уже есть?
2. Ежемесячная форма по НДФЛ
[sta.gov.ua]
3. При принятии на работу новых сотрудников, 5-пн в фонд занятости. Отчет подается каждую декаду месяца и не позднее 3-х дней после окончания декады необходимо его подать?
он подается только когда принимают новых сотрудников или регулярно?
4. Ежеквартально 1ДФ. Фома поменялась?
5. Ежеквартально Декларация о доходах. Форма поменялась?

Я ничего не пропустила?

Re: Новый год, новые отчеты

Сообщение Вячеслав ВАРЕНЯ » 04 фев 2011, 16:07

Бука пишет:Подскажите пожалуйста какие отчеты должен подавать частный предприниматель на общей системе в 2011г
Насколько я понимаю,
1. Ежемесячно отчет в пенсионный. Форма у кого-нибудь уже есть?

Пунктом 4 частини 2 статті 6 Закону № 2464 визначено, що платник єдиного внеску зобов'язаний подавати звітність до органу Пенсійного фонду у строки, в порядку та за формою, встановленими Пенсійним фондом. На виконання цієї норми постановою правління ПФУ від 08.10.2010 № 22-2 затверджено Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі — Порядок № 22-2). Згідно з пунктом 3.1 цього Порядку роботодавці, які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору або на інших умовах, передбачених законодавством, у частині подання звіту за таких осіб зобов’язані формувати та подавати його до органів ПФУ не пізніше 20 числа місяця, що настає за базовим звітним періодом.

Таким чином, підприємці, що мають статус роботодавців, повинні нарівні з іншими такими особами звітувати щомісяця. Звіт подається за формою згідно з додатком 4 до Порядку № 22-2.

Дополнительно читайте Единый социальный взнос>>

Вернуться в Бухгалтерия