Привет от Павлика Морозова :)

Неформальное общение на не профессиональные темы

Привет от Павлика Морозова :)

Сообщение Вячеслав Вареня » 16 июл 2012, 16:50

За адресою м. Київ, бул. Івана Лепсе 48/24, кв. 73 здається 3-кімнатна квартира fn.ua/view.php?ad_id=1949980.
Протягом 2010-2012 р. власником квартири було отримано близько 100 000 грн. доходу у вигляді щомісячної орендної плати.
Проте, як мені стало відомо жодної копійки з отриманого доходу власником квартири не було задекларовано та не сплачено податку до бюджету.
Статтею 212 ПКУ передбачена відповідальність фізичних осіб за ухилення від сплати податків.
Враховуючи вищевикладене та не поодинокий випадки даного злочину в м. Києві прошу розглянути моя звернення.
У разі можливості прошу Вас повідомити мене про вжиті заходи та застосовані санкції на дану електронну адресу <kipelov87@meta.ua>.
Дякую!
Хранюк Мирослав

Відповідь: ДПС у м. Києві розглянула Ваше звернення та повідомляє наступне.
З метою перевірки фактів, викладених у Вашому зверненні, ДПС у м. Києві доручила ДПІ у Солом’янському районі м. Києва провести перевірку з питань здачі квартири в оренду за вказаною адресою.
У разі встановлення порушень податкового законодавства до власника квартири будуть вжиті заходи згідно чинного законодавства.

Дякуємо за співпрацю.
ДПС у м. Києві

Вернуться в Ля-ля-ля