Узнай официальную позицию Государственной налоговой службы

Неформальное общение на не профессиональные темы
Сообщений: 8
Зарегистрирован: 05 авг 2010, 00:00

Узнай официальную позицию Государственной налоговой службы

Сообщение Urist » 23 фев 2011, 17:44

Диск "Налоговый кодекс Украины в ответах специалистов ГНС Украины" включает в себя более 600 вопросов и ответов для налогоплательщиков от Государственной налоговой службы Украины.

С 1 января вступил в силу Налоговый кодекс Украины, который регулирует правоотношения, возникающие в сфере уплаты налогов и сборов в государственный бюджет. В связи с этим в круг лиц, заинтересованных в однозначном и прозрачном понимании норм этого Кодекса, попадают как все работники налоговых органов, так и все плательщики налогов.

В рамках совместной широкомасштабной кампании Государственной налоговой службы Украины и компании "ЛІГА:ЗАКОН" о разъяснении широким слоям населения положений Налогового кодекса ЛІГА:ЗАКОН представляет уникальный CD-справочник с разъяснениями норм Кодекса ведущими специалистами Государственной налоговой службы Украины, который содержит более 600 вопросов и развернутых ответов на них.

Источник: news.ligazakon.ua/news/2011/2/22/38301.htm

Сообщений: 1544
Зарегистрирован: 16 май 2009, 00:00

Re: Узнай официальную позицию Государственной налоговой службы

Сообщение Вячеслав ВАРЕНЯ » 23 фев 2011, 18:21

А можно для наглядности привести в качестве примера несколько вопросов и ответов?

Сообщений: 388
Зарегистрирован: 01 янв 1970, 03:00

Re: Узнай официальную позицию Государственной налоговой службы

Сообщение archives: » 09 мар 2011, 22:24

Слава, я аж протерла глаза - думала то ты рекламируешь диск с ответами налоговой

Сообщений: 1544
Зарегистрирован: 16 май 2009, 00:00

Re: Узнай официальную позицию Государственной налоговой службы

Сообщение Вячеслав ВАРЕНЯ » 09 мар 2011, 22:31

Ну, конечно рекламирую налоговую. Я вообще подумываю над тем, может податься к ним в отдел методологии проверок

Сообщений: 388
Зарегистрирован: 01 янв 1970, 03:00

Re: Узнай официальную позицию Государственной налоговой службы

Сообщение archives: » 09 мар 2011, 22:47

о - я с табу дружу


Сообщений: 8
Зарегистрирован: 02 фев 2011, 01:00

Re: Узнай официальную позицию Государственной налоговой службы

Сообщение Влад » 17 мар 2011, 11:14

Доброе утро Вячеслав, приобрел этот диск, привожу пример вопроса и ответа. Все данные взяты лигой из единой базы налоговых знаний. Стоимость диска 84 грн.

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЄДИНА БАЗА ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ

Питання:

I. Які дії платника податків у разі втрати, пошкодження або дострокового знищення податкової, фінансової звітності та документів, пов'язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів?

Відповідь:

Діє з 01.01.2011. Відповідно до п. 44.1 ст. 44 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року N 2755-VI (далі - ПКУ) для цілей оподаткування платники податків зобов'язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов'язаних з визначенням об'єктів оподаткування та/або податкових зобов'язань, на підставі первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов'язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством. Платникам податків забороняється формування показників податкової звітності, митних декларацій на підставі даних, не підтверджених документами, що визначені абзацом першим цього пункту. Пунктом 44.3 ст. 44 ПКУ визначено, що платники податків зобов'язані забезпечити зберігання документів, визначених у п. 44.1 ст. 44 ПКУ, а також документів, пов'язаних із виконанням вимог законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, не менш як 1095 днів з дня подання податкової звітності, для складення якої використовуються зазначені документи, а у разі її неподання - з передбаченого цим Кодексом граничного терміну подання такої звітності. У разі ліквідації платника податків документи, визначені у п. 44.1 ст. 44 ПКУ, за період діяльності платника податків не менш як 1095 днів, що передували даті ліквідації платника податків, в установленому законодавством порядку передаються до архіву. Згідно із п. 44.5 ст. 44 ПКУ у разі втрати, пошкодження або дострокового знищення документів, зазначених в п. 44.1 і п. 44.3 ст. 44 ПКУ, платник податків зобов'язаний у п'ятиденний строк з дня такої події письмово повідомити орган державної податкової служби за місцем обліку в порядку, встановленому ПКУ для подання податкової звітності, та митний орган, яким було здійснено митне оформлення відповідної митної декларації. Платник податків зобов'язаний відновити втрачені документи протягом 90 календарних днів з дня, що настає за днем надходження повідомлення до органу державної податкової служби, митного органу. У разі неможливості проведення перевірки платника податків у випадках, передбачених цим підпунктом, терміни проведення таких перевірок переносяться до дати відновлення та надання документів до перевірки в межах визначених цим підпунктом строків. Відповідно до пп. 44.6 ст. 44 ПКУ у разі якщо до закінчення перевірки або у терміни, визначені в абзаці другому п. 44.7 ст. 44 ПКУ платник податків не надає посадовим особам органу державної податкової служби, які проводять перевірку, документи (незалежно від причин такого ненадання, крім випадків виїмки документів або іншого вилучення правоохоронними органами), що підтверджують показники, відображені таким платником податків у податковій звітності, вважається, що такі документи були відсутні у такого платника податків на час складення такої звітності. Якщо платник податків після закінчення перевірки та до прийняття рішення контролюючим органом за результатами такої перевірки надає документи, що підтверджують показники, відображені таким платником податків у податковій звітності, не надані під час перевірки (крім випадків, передбачених абзацом другим п. 44.7 ст. 44 ПКУ), такі документи повинні бути враховані контролюючим органом під час розгляду ним питання про прийняття рішення (продовження див. II).

 

Інформаційно-довідковий департамент державної податкової служби

Відповіді на питання щодо оподаткування
можна отримати за багатоканальним телефоном
0-800-501-007 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів)
у робочі дні з 8 до 20 години
та електронною поштою idd@sta.gov.ua (цілодобово)

 

Всеукраїнська мережа ЛІГА:ЗАКОН
www.ligazakon.ua

____________

Матеріали Єдиної бази податкових знань представлені у системах ЛІГА:ЗАКОН
за погодженням з Державною податковою адміністрацією України і не можуть
бути використані в будь-яких інших електронних базах або друкованих виданнях.

 

Сообщений: 1544
Зарегистрирован: 16 май 2009, 00:00

Re: Узнай официальную позицию Государственной налоговой службы

Сообщение Вячеслав ВАРЕНЯ » 17 мар 2011, 11:47

Спасибо. Интересный вопрос и комментарий тоже.

Сообщений: 8
Зарегистрирован: 02 фев 2011, 01:00

Re: Узнай официальную позицию Государственной налоговой службы

Сообщение Влад » 17 мар 2011, 11:59

Не за что, если интересует, могу сбросить образ диска

Сообщений: 1
Зарегистрирован: 18 мар 2011, 01:00

Образ диска

Сообщение Andrews » 18 мар 2011, 16:22

Интересно было бы глянуть, может выложите образ на обменник?

След.

Вернуться в Ля-ля-ля

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2