Единый налог: превышение 1 млн.грн.

Сообщений: 1544
Зарегистрирован: 16 май 2009, 00:00

Единый налог: превышение 1 млн.грн.

Сообщение Вячеслав ВАРЕНЯ » 04 окт 2011, 12:35

Як оподатковується платником єдиного податку сума перевищення обсягу виручки від реалізації - 1 млн. грн.?

Відповідь: Відповідно до статті 1 Указу Президента України від 03.07.1998 р. №727/98 "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва" (у редакції від 28.06.1999 №746/99, зі змінами та доповненнями) (далі – Указ) спрощена система оподаткування, обліку та звітності запроваджується для суб’єктів малого підприємництва, зокрема, юридичних осіб – суб'єктів підприємницької діяльності будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, в яких за рік середньооблікова чисельність працюючих не перевищує 50 осіб і обсяг виручки яких від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за рік не перевищує 1 млн. гривень.

Статтею 5 Указу встановлено, що у разі порушення зазначених вимог, платник єдиного податку повинен перейти на загальну систему оподаткування, обліку та звітності, починаючи з наступного звітного періоду (кварталу).

Враховуючи вищевикладене, при розрахунку єдиного податку враховуються уся сума виручки від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) разом із перевищенням. Слід зауважити, що у разі перевищення обсягу виручки 1 млн. грн. підприємство повинно перейти на загальну систему оподаткування.

ДПІ у Шевченківському районі м. Києва


Последний раз редактировалось: Вячеслав ВАРЕНЯ (Чт Окт 06, 2011 2:36 pm), всего редактировалось 1 раз(а)
_________________
Закажите платную консультацию по телефону (050) 353-48-83

Сообщений: 90
Зарегистрирован: 18 май 2009, 00:00

Re: Единый налог: превышение 1 млн.грн.

Сообщение Balance » 06 окт 2011, 13:42

Единый налог: превышение 500 тыс.грн.

Новое сообщение Вячеслав ВАРЕНЯ в Вт Окт 04, 2011 12:35 pm
+
----
-
Як оподатковується платником єдиного податку сума перевищення обсягу виручки від реалізації - 1 млн. грн.?


Вы о каком превышении коллега
У ЧПФЛ свыше 500тыс. или все же о юрлице с превышением миллиона?

Сообщений: 1544
Зарегистрирован: 16 май 2009, 00:00

Re: Единый налог: превышение 1 млн.грн.

Сообщение Вячеслав ВАРЕНЯ » 06 окт 2011, 14:37

Да, есть такое, ошибся в заглавии
_________________
Закажите платную консультацию по телефону (050) 353-48-83

Сообщений: 90
Зарегистрирован: 18 май 2009, 00:00

Re: Единый налог: превышение 1 млн.грн.

Сообщение Balance » 06 окт 2011, 17:42


Вернуться в Прочие налоги и сборы

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1