О первом отчетном (налоговом) периоде

Сообщений: 1544
Зарегистрирован: 16 май 2009, 00:00

О первом отчетном (налоговом) периоде

Сообщение Вячеслав ВАРЕНЯ » 28 ноя 2011, 10:29

Наше предприятие было зарегистрировано в налоговой инспекции 21.07.2011 г. как неплательщик НДС. Свидетельство НДС получили 24.10.2011 г. Нужно ли сдавать декларацию по НДС за октябрь? Нужно ли подавать декларацию о прибыли за 3 квартал?

Відповідь: Відповідно до пп. „а” п.202.1 ст.202 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI визначено, що якщо особа реєструється як платник податку з іншого дня, ніж перший день календарного місяця, першим звітним (податковим) періодом є період, який розпочинається від дня такої реєстрації та закінчується останнім днем першого повного календарного місяця.

Тобто, у вашому випадку, першу декларацію з ПДВ необхідно надати за листопад 2011 року та зазначити в ній обсяги постачання за жовтень (з дня реєстрації платником ПДВ по 31.10.11 включно).

Що стосується подання декларації з податку на прибуток, то згідно пп.152.9.2 п.152.9 ст. 152 р. ІІІ Податкового кодексу України у разі якщо особа ставиться на облік органом державної податкової служби як платник податку в середині податкового періоду, перший звітний податковий період розпочинається з дати, на яку припадає початок такого обліку, і закінчується останнім календарним днем наступного податкового періоду.

Таким чином, декларацію з податку на прибуток вам необхідно надати за ІІІ і ІV квартали 2011 року.
ДПА у м. Києві

_________________
Закажите платную консультацию по телефону (050) 353-48-83

Вернуться в Налоговый кодекс

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2